Bramy segmentowe z Krakowa

Bramy segmentowe KrakówZajmujemy się produkcją, dostawą i montażem bram segmentowych w Krakowie oraz okolicach. Z naszych usług korzystają także osoby prywatne oraz przedsiębiorcy z Wieliczki, Bochni, Myślenic. Dostarczamy drzwi garażowe segmentowe, które wyróżniają się trwałością oraz łatwością użytkowania i bramy rolowane. To alternatywa warta rozważenia zwłaszcza w obiektach, w których zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Bramy segmentowe są zbudowane z połączonych ze sobą, poziomych paneli, czyli segmentów. Do ich produkcji wykorzystujemy stal, ponieważ jest materiałem solidnym, odpornym na wpływ czynników atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo to pożądany element w nowoczesnym, minimalistycznym budownictwie, który uniwersalnie pasuje do wszystkich obiektów. Między panelami znajdują się elastyczne uszczelki, a cała konstrukcja bramy opiera się na dwóch prowadnicach bocznych.

Bramy garażowe segmentowe – charakterystyka

Zanim dokonasz wyboru konkretnego rozwiązania, dowiedz się, dlaczego warto wziąć pod uwagę bramy segmentowe. Nasze produkty cechuje:

  • szczelność — w bramach MTBRAM jest ona optymalna dzięki prowadnicom, które osłaniają miejsce styku ramy ze skrzydłem oraz dodatkowym uszczelkom; na lepszą izolację przekłada się też mniejsza ilość segmentów;
  • wypełnienie —szczelne bramy zatrzymują ciepło, ale też wyposażone są w otwory wentylacyjne lub czujniki pomiaru wilgotności; pamiętaj o regularnym wietrzeniu pomieszczenia;
  • wypełnienie z wykorzystaniem bezfreonowej pianki poliuretanowej;
  • zautomatyzowana obsługa.

Ważny jest też solidny montaż bramy segmentowej. Nasi specjaliści przeprowadzają go jak najbliżej warstwy ocieplenia, zazwyczaj w połowie muru.

Kiedy i dlaczego warto wybrać bramy segmentowe?

Jeżeli szukasz rozwiązań, które estetycznie wkomponują się w projekt obiektu mieszkalnego czy przemysłowego, rozważ bramy garażowe segmentowe. Produkujemy je z wykorzystaniem innowacyjnych i niepowtarzalnych systemów. W MTBRAM dbamy nie tylko o stronę techniczną, ale też wizualną. Bramy możesz zamówić w odcieniu wybranym z bogatej palety kolorów.

Sposób, w który działają bramy segmentowe, umożliwia nam uzyskanie maksymalnej przestrzeni dla samochodu parkującego w środku garażu oraz na podjeździe. Drzwi segmentowe garażowe te można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży dwustanowiskowych. Najwyższy standard produkcji gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Te wszystkie cechy sprawiają, że nasi specjaliści rekomendują wybór bram segmentowych inwestorom, którzy dysponują krótkim podjazdem. To rozwiązanie sprawdzi się też w przypadku garażów wychodzących bezpośrednio na ulicę.

Obowiązkowo trzeba wspomnieć o innej zalecie bram segmentowych, a mianowicie ich szczelności. Na tle pozostałych produktów wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła U (ok. 1,0 W). Dotyczy to całej konstrukcji, a nie tylko jej pojedynczych elementów. Doświadczenie i wiedza specjalistów z MTBRAM pozwala projektować bramy, w których połączenie segmentów, elementów stalowych i innych detali jest solidne i szczelne. To z kolei przekłada się na bardzo dobrą izolacyjność.

Dzięki właściwościom energooszczędnym ogrzewanie garażu będzie bardziej ekonomiczne. Może to nie mieć znaczenia w momencie, gdy budujesz lub remontujesz garaż wolnostojący. Jednak w przypadku budynków, które przylegają bezpośrednio do domu, a już zwłaszcza tych, które są ogrzewane, ciepła brama to warunek konieczny.

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH – kliknij, aby pobrać

 ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE