Bramy segmentowe Kraków

Nasze usługi

Zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem bram segmentowych w Krakowie oraz okolicach. Z naszych usług korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorcy z Wieliczki, Bochni, Myślenic. Dostarczamy drzwi garażowe segmentowe, które wyróżniają się trwałością oraz łatwością użytkowania i bramy rolowane. To alternatywa warta rozważenia zwłaszcza w obiektach, w których zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

brama

Konstrukcja


Bramy segmentowe są zbudowane z połączonych ze sobą, poziomych paneli, czyli segmentów. Do ich produkcji wykorzystujemy stal, ponieważ jest materiałem solidnym, odpornym na wpływ czynników atmosferycznych i ina uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo to pożądany element w inowoczesnym, minimalistycznym budownictwie, który uniwersalnie pasuje do wszystkich obiektów. Między panelami znajdują się elastyczne uszczelki, a icała konstrukcja bramy opiera się na dwóch prowadnicach bocznych.

Charakterystyka

Zanim dokonasz wyboru konkretnego rozwiązania, dowiedz się, dlaczego warto wziąć pod uwagę bramy segmentowe. Nasze bramy cechują:

Szczelność

W bramach MTBRAM jest ona optymalna dzięki prowadnicom, które osłaniają miejsce styku ramy ze skrzydłem oraz dodatkowym uszczelkom; na lepszą izolację przekłada się też mniejsza ilość segmentów.

Zautomatyzowana obsługa

Wypełnienie

Szczelne bramy zatrzymują ciepło, ale też wyposażone są w otwory wentylacyjne lub czujniki pomiaru wilgotności; pamiętaj o regularnym wietrzeniu pomieszczenia.

Bezfreonowa pianka

W wypełnieniu wykorzystujemy piankę poliuretanową bezfreonową.
Ważny jest też solidny montaż bramy segmentowej. Nasi specjaliści przeprowadzają go jak najbliżej warstwy ocieplenia, zazwyczaj w połowie muru.

Przetłoczenia

Kolorystyka


Napęd bramy

W naszej ofercie znajdą Państwo napędy takich marek, jak Came, Somfy czy Sommer.

Postaw na jakość Premium

image_view.php_

Brama posiada izolacje termiczną w postaci uszczelki obwodowej.

25449-500x375

Zabezpieczenie sprężyn w standardzie.

Kiedy i dlaczego warto wybrać bramy segmentowe?

Jeżeli szukasz rozwiązań, które estetycznie wkomponują się w projekt obiektu mieszkalnego czy przemysłowego, rozważ bramy garażowe segmentowe. Produkujemy je z wykorzystaniem innowacyjnych i niepowtarzalnych systemów. W MTBRAM dbamy nie tylko o stronę techniczną, ale też wizualną. Bramy możesz zamówić w odcieniu wybranym z bogatej palety kolorów.

 Zobacz wybrane realizacje