Bramy segmentowe Kraków

Bramy segmentowe KrakówZajmujemy się produkcją, dostawą i montażem bram segmentowych w Krakowie oraz okolicach. Z naszych usług korzystają także osoby prywatne oraz przedsiębiorcy z Wieliczki, Bochni, Myślenic. Dostarczamy drzwi garażowe segmentowe, które wyróżniają się trwałością oraz łatwością użytkowania i bramy rolowane. To alternatywa warta rozważenia zwłaszcza w obiektach, w których zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Jeżeli szukasz rozwiązań, które estetycznie wkomponują się w projekt obiektu mieszkalnego czy przemysłowego, rozważ bramy garażowe segmentowe. Produkujemy je z wykorzystaniem innowacyjnych i niepowtarzalnych systemów. W Mtbram dbamy nie tylko o stronę techniczną, ale też wizualną. Bramy możesz zamówić w odcieniu wybranym z bogatej palety kolorów.

Sposób, w który działają bramy segmentowe umożliwia nam uzyskanie maksymalnej przestrzeni dla samochodu parkującego w środku garażu oraz na podjeździe. Drzwi segmentowe garażowe te można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży dwustanowiskowych. Najwyższy standard produkcji gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

 

Bramy garażowe segmentowe – charakterystyka

Oferowane przez nas bramy w wersji segmentowej odznacza:

  • szczelność — w bramach MTBRAM jest ona optymalna, dzięki prowadnicom, które osłaniają miejsce styku ramy ze skrzydłem oraz dodatkowym uszczelkom. Wentylacja odbywa się w sposób kontrolowany.
  • wypełnienie — z wykorzystaniem bezfreonowej pianki poliuretanowej,
  • stalowe elementy konstrukcyjne.

Połączenie tych cech sprawia, że są one odpowiednio ciepłe. Dzięki właściwościom energooszczędnym, ogrzewanie garażu będzie bardziej ekonomiczne.

 

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH – kliknij, aby pobrać

 ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE