Bramy rolowane Kraków

Bramy rolowane Kraków

Budujesz dom w Krakowie i szukasz bramy rolowanej? Wybór nie jest łatwy, ponieważ wśród dziesiątek propozycji musisz wybrać tę, która najlepiej wpisze się w projekt architektoniczny, a zarazem będzie funkcjonalna. Nie mniej ważna jest estetyka — elegancka brama garażowa może być ozdobą całego budynku, przykuwać spojrzenia i przez wiele lat cieszyć oczy.

Tego rodzaju bramy spełniają wszystkie te zadania, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów z Krakowa i okolic. Odpowiadając na ich potrzeby prezentujemy produkty o ponadprzeciętnej wytrzymałości, doskonałe do obiektów prywatnych, biurowych czy przemysłowych.

Nasza oferta bram

W asortymencie mamy bramy, które nie wymagają dużej ilości wolnego miejsca. Po otworzeniu nie ingerują w przestrzeń zewnętrzną (podjazd) ani wewnętrzną, co jest ważne szczególnie w niewielkich garażach. Do wykonania bram rolowanych wykorzystujemy połączone ze sobą lamele, które nawijając się, otwierają wjazd. Wysokogatunkowe materiały są odporne na niskie i wysokie temperatury, nie blakną w wyniku ekspozycji na słońce. Solidny mechanizm z prowadnicami nie zacina się, a jego płynna praca nie generuje zbędnego hałasu.
Ponadto produkujemy bramy w kilku wersjach do wyboru:

  • na konsoli jezdnej lub stałej,
  • wyposażone w elementy zabezpieczające w postaci hamulca inercyjnego oraz możliwość wyboru wieszaków blokad,
  • wyposażone w zestaw fotokomórek,
  • z panelem przeszklonym,
  • z napędem elektrycznym.

Podobnie jak w przypadku innych produktów MTBRAM, przy składaniu zamówienia możesz wybrać kolor produktu z naszej rozbudowanej palety. Bramy rolowane dostarczamy na terenie Kraków, Wieliczka, Bochnia, Myślenice oraz okolic. W tamtych rejonach zapewniamy także usługę profesjonalnego ich montażu. Alternatywne rozwiązanie to brama segmentowa.

 ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE