Bramy garażowe z Krakowa

Eleganckie bramy garażowe są wizytówką nieruchomości w Krakowie. Nasze produkty projektujemy i dostarczamy klientom nie tylko ze stolicy Małopolski, ale także okolicznych miejscowości — Bochni, Myślenic czy Wieliczki.

Docenili oni wyjątkowy design bram MTBRAM. Projektujemy drzwi garażowe z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz cech nieruchomości. Celem jest funkcjonalność, solidne wykonanie, bezpieczeństwo i dopasowanie wyglądem do elewacji lub też stolarki okiennej.

Oferta firmy obejmuje: bramy segmentowe, rolowane oraz bramy przemysłowe.

Jaką bramę garażową wybrać?

Dostarczając bramy garażowe klientom prywatnym i przedsiębiorcom, zwracamy uwagę na dwie wartości: estetykę i funkcjonalność. W naszej ofercie nie znajdziesz przestarzałych rozwiązań. Szczycimy się tym, że proponowane systemy są nowoczesne, energooszczędne, zautomatyzowane, a do tego stylowe.

Proponujemy bogatą kolorystykę i zróżnicowane mechanizmy. Wybór konkretnego rozwiązania jest ważny nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim funkcjonalnych. Projektując drzwi garażowe, trzeba wziąć pod uwagę charakter nieruchomości, możliwości i ograniczenia architektoniczne oraz ilość wolnego miejsca.

Warto też zwrócić uwagę na to, czy brama garażowa jest wystarczająco ciepła. Ma to znaczenie zwłaszcza w garażach, które przylegają bezpośrednio do domu. Często są one ogrzewane. Solidna, energooszczędna brama garażowa zapewni najlepszą termoizolację. Najlepiej w tej roli sprawdzi się brama segmentowa, którą znajdziesz w ofercie MTBRAM.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest sposób otwierania bramy. Ma to bezpośredni wpływ na wygodę jej obsługi, a także wiąże się nierozerwalnie z wielkością podjazdu. Dla obiektów zlokalizowanych na mniejszych działkach zdecydowanie polecamy bramy rolowane, które podciągane są do góry i segmentowe górne lub boczne. Klasyczne bramy uchylne nie zajmują przestrzeni nad garażem, ale wymagają dłuższego podjazdu — otwierane są bowiem na zewnątrz.

Nasza oferta

Oferta naszej firmy obejmuje trzy najpopularniejsze rodzaje bram: segmentowe, rolowane oraz bramy przemysłowe. To asortyment, który pozwala na wybór najlepszego produktu i dopasowanie go do potrzeb obiektów mieszkalnych oraz użytkowych. Na etapie podejmowania decyzji możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Służą oni radą oraz wiedzą w doborze najlepszych rozwiązań.

Nasza oferta obejmuje produkty spełniające różnorodne potrzeby.

  • bramy rolowane – o częsty wybór właścicieli nowoczesnych nieruchomości. Jeżeli liczy się dla Ciebie elegancki design, wybierz właśnie ten rodzaj. Zaletą bramy rolowanej jest jej łatwa, w pełni zautomatyzowana obsługa. Nie bez znaczenia jest oszczędność miejsca — brama jest obsługiwana jak roleta, czyli podnoszona i opuszczana w pionie.
  • bramy garażowe segmentowe – są dedykowane dla stylowych nieruchomości, w których wybierane są ekonomiczne rozwiązania. Jeżeli zależy Ci na oszczędności miejsca, wybierz ten produkt. Docenisz je także za wyjątkową szczelność, a więc dobrą termoizolację, która przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.
  • bramy przemysłowe – kategoria produktów przeznaczona do wyposażenia obiektów przemysłowych, w tym hal, magazynów, hurtowni, zakładów produkcyjnych. Doskonale poradzi sobie w trudnych warunkach, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ czynników zewnętrznych. Możemy zaprojektować nie tylko klasyczne bramy, ale też produkty niestandardowe.

Zapraszamy do współpracy z MTBRAM klientów prywatnych, deweloperów oraz przedsiębiorców z różnych branż.

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH – kliknij, aby pobrać

PRZETŁOCZENIA I KOLORYSTYKA – kliknij, i sprawdź

 ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE